WhatsApp
Telefon
  • Bağlar Çeşme Cad. & 1218. Sk. No: 4 Esenyurt - İstanbul
Gerflor Pvc Zemin Kaplama | Gerflor PVC Flooring | أرضيات جيرفلور PVC

Gerflor Pvc Zemin Kaplama | Gerflor PVC Flooring | أرضيات جيرفلور PVC

Gerflor, proje veya kullanım ne olursa olsun tüm teknik ve tasarım gereksinimlerini karşılamak için benzersiz bir vinil döşeme çözümü sunar:

Hastaneler, okullar, üniversiteler, konutlar, oteller, zincir mağazalar, ofisler, endüstriyel tesisler.

Eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekip, projenizi tamamlamanıza yardımcı olmak için size her türlü desteği vermekteyiz.

Doku Zemin:  Ürünlerimize Buradan ulaşabilirsiniz

      


Döşeme Aksesuarları, PVC Duvar Paneli, PVC Süpürgelik, Döşeme Profilleri, Duvar Kalıpları, Duvar Profilleri, Ahşap Döşeme Profili, Merdiven Burun Düşürücü T-Kalıp Uç Kapağı, Alüminyum Halı Döşeme, Tavan Paneli

Vinil Döşeme, Kompozit Döşeme, Özel Döşeme, WPC Döşeme, Duvar Kaplama, Çit, Vinil Döşeme, WPC, Ahşap Plastik Kompozit, WPC Döşeme


Özel Zemin / Vinil Zemin, Lvt PVC Yapışkanlı Zemin, PVC Tavan ve Duvar Paneli, 3D Duvar Sticker, Plastik Zemin / Duvar Panelleri

Tavan, PVC Tavan, PVC Duvar Paneli, Spc Döşeme, Duvar Çıkartmaları, Lamine Parke, PVC Döşeme, Ahşap Döşeme, PVC Panel, WPC Panel

Spc Döşeme, PVC Döşeme, Vinil Döşeme, Spc Karo, Spc Plank, Spc Döşeme Aksesuarları, Spc Kalıplama, Vinil Tahta Döşeme, Lüks Vinil Tahta, Levha Vinil Döşeme

Wonderfloor Vinil Su Geçirmez Spc Banyo için PVC Karo Tıklayın Laminat Ahşap Renkli Döşeme
Spc Lüks Plastik Döşeme PVC Spc Lvt Lvp Ev Dekorasyonu için Vinil Tahta Döşeme
Lüks Spc Yer Karosu PVC Zemin Vinil Spc Döşeme
Lüks Spc Yer Karosu PVC Zemin Vinil Spc

SPC DÖŞEME HAKKINDA SPC

Döşeme,
LVT/WPC ürünlerinden daha fazla stabilite boyutunu korumak için hem çekirdeğinde hem de tabanında sert ve güçlü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle,
kullanım süresi için kontrat veya burkulma sorunları ile ilgili artık endişe yoktur . Ve ayrıca yüksek
yoğunluklu, daha dayanıklı, su geçirmez.

Sıkça Sorulan Sorular

Karo halı nedir?

Uygulaması son derece basit olmasının yanı sıra herhangi bir deformasyon sonucu tadilat ve revize edilmesi son derece kolaydır. Çok fazla desen ve renk seçeneğine sahip olmaları, başlıca tercih edilme sebepleri arasında gelmektedir. buna ek olarak uygulama yapılan alan için tasarım odaklı bir zemin sunmasının ve zengin bir görünüm katması karo halı tercihine ek bir sebeptir.

Karo halı; kare, dikdörtgen ebatlı halı parçalarında oluşan parça halılardır. 48×48, 50×50, 60×60,100×100, 50×25, 100×25 cm vb birçok ölçüde üretimi yapılan, özellikle ticari alanlarda kullanılan ticari tip halılardır.

 Genellikle ülkemizde Avrupa standartı olan 50 x 50cm boyutlarındaki ürünler kullanılır. Ancak boyutları 61 x 61 cm olan bazı Amerikan halılarını da görmek mümkündür. Karo Halı boyutsal olarak geniş bir ölçü yelpazesine sahip olsa da çoğunlukla kolay sökülüp takılabilen modüler halıları ifade eder.

Boyutları dikdörtgen şeklinde olan ( 100 x 25 cm vb ) halılar da karo halı kavramının içinde yer alırlar. Bunları ayırt etmek için Plank Halı denir. İpliklerin dokuma ve kesim tarzına göre bukle, velür ve tüfte gibi çeşitleri vardır.

Hayır, zemine sadece kaymayı önlemek için anti slip sürülür (post-it gibi) . İstenildiği zaman kaldırılabilir.

İplik PP ise (polypropleyn) maalesef ezilir ve tekrar eski hav yüksekliğine gelmez . İplik PA ise bizim hafızalı iplik dediğimiz (yani poly viny clorur) ezilmez . Üstüne statik yük geldiğinde ve bir zaman sonra kaldırıldığında izler görünür ancak fırçalandığında 24-48 saat arasında kendi hav yüksekliğine ulaşır .

 

3lü paspas sistemi kullanıldığında ömrü 10 yıldır.

Yüksek oranda geri dönüştürülmüş ham madde kullanımı ile diğer zemin kaplamalarına oranla çok daha çevrecidirler. Montajı hızlı ve kolaydır.

Karo halılar ortamın akustiği ve ses yalıtımını iyileştirme konusunda diğer zemin kaplamalarına göre büyük bir üstünlüğe sahiptir.

Sayısız renk ve desen seçenekleri ile mimarın dizayn konusundaki ihtiyaçlarına fazlası ile cevap verirler. Tozları hapsederek ortamda serbestçe dolaşmalarını önlerler ve böylece diğer zemin kaplama malzemelerine göre daha iyi bir hava kalitesi sunarlar. Anti bakteriyel ve Anti allerjik özellikli olanları vardır. Son derece estetik ve sıcak bir ortam yaratırlar.

Anti statik özellikleri sayesinde üzerlerinde statik elektrik barındırmazlar. Bu sayede sağlıklı bir çalışma ortamı sunarlar.

Yani bitki özlü talaşlı bir malzeme, altın sarısına benzer. Bu malzeme halının üstüne yayılır. Fırçalı makineler ile üstünden geçildiğinde sarı toz siyah olarak çıkar. Kalan partiküller normal elektrik süpürgesi ile alınır. Standart bukle halılar kuru sistem temizlenir.

Bu şekilde halının temizlenmesi ile birlikte ipliklerde eski hav yüksekliğine gelir. Kuru sistem olduğu için üzerine hemen basılabilir .

Islak temizleme önerilmez zira ıslatıldığında kir tabana atılır, kuruyunca kir kusar. Ayrıca nemli kalacağı için bakteri oluşur.

Ancak flotex ürünümüz su ile temizlenir, ki piyasadaki tek ıslak temizlenen üründür . dökülen malzemeyi içine alamaz.

Kir ve leke bir spatül yardımı ile kaba hali alındıktan sonra su ve sabunla fırçalanarak leke geri alınabilir .

Karo Halılar bakımı düzgün yapıldığında uzun yıllar kullanılır. Bütün bu avantajlarından dolayı özellikle ofislerde, otellerde, konferans salonlarında, sinemalarda ve kamu binalarında sıklıkla tercih edilir.

Kolayca sökülüp takılabilirler. Yükseltilmiş Döşeme üzeri uygulama ise, aşağıda bulunan tesisata kolayca ulaşılabilir. Karo halılar aynı zamanda yüksek akustik performansa sahiptirler.