WhatsApp
Telefon
  • Bağlar Çeşme Cad. & 1218. Sk. No: 4 Esenyurt - İstanbul
Forbo Pvc Zemin Kaplama | Forbo PVC Flooring | فوربو PVC الأرضيات

Forbo Pvc Zemin Kaplama | Forbo PVC Flooring | فوربو PVC الأرضيات

 

Forbo 
Forbo, döşeme sistemleri, yapı ve inşaat yapıştırıcılarının yanı sıra güç aktarım ve konveyör bant çözümlerinin Doku zemin olarak bünyemizde mevcuttur. 

Forbo Zemin Kaplama Sistemleri. Döşeme Sistemleri bölümü, dünya çapında birinci sınıf ticari ve konut zemin kaplamaları sağlayıcısıdır.

Doku Zemin:  Ürünlerimize Buradan ulaşabilirsiniz

      

Forbo döşeme sistemleri

Forbo yenilikçi zemin ve spor yüzeyleri çözümlerinde tasarım ve fonksiyonellik gereksinimlerini bir çok segmentte - Sağlık, Eğitim, lojistik, Mağazacılık, Konaklama, showroom, Endistürüyel, Ofis ve Spor - karşılayan bir dünya lideridir. Tarkett, homojen ve heterojen rulo vinil, lüks vinil karosulinolyumhalı oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar. İnsanlar ve gezegenimiz için olumlu etkiler yaratmak için çalışan Forbo, dünya genelinde 100'den fazla ülkede refah, sağlık, performans ve tasarımı bir araya getiren geri dönüştürülebilir hammadeler ile insan dostu mekanlar üretiyor.

Doku Zemin:  Ürünlerimize Buradan ulaşabilirsiniz

   

Pvc Zemin Kaplama :
Zemin kaplamalarımız piyasadaki en yüksek verimli ve mümkün olan en düşük yaşam döngüsü maliyetlerini sunar.Forbo döşeme sistemleri yaşam kalitesini artırır.

Forbo Zemin Kaplama Çözümleri duyusal tecrübeyi zenginleştirmek için tasarlanmıştır.

Geliştirilmiş akustik performansı,yürüme rahatlığı ve kişiyi canlandıran renkleri,desenleri ve dokuları ile fiziksel duyusal rahatlığı arttıran ortamlar oluşturmaya yardım eder.

Forbo Pvc Zemin Kaplamaları daha iyi hammade seçerek,daha az kaynak kullanarak ve geri dönüştürülebilir ham madde oranını artırarak sürekli olarak ürünlerini çevreye daha duyarlı hale getirmenin yollarını arar.

Ürünlerimiz kimyasal temizlik ürünlerinin az kullanımı ve daha düşük VOC emisyonu sayesinde daha iyi bir iç mekan hava kalitesine katkıda bulunur ve temizlik için olası en az su ve enerji kullanımıyla çevresel zararları en aza indirmek için tasarlanmıştır.

Hızlı kürlenen, zaman kazandıran çözümler
Uygun bir kaplama çözümünün seçimi zemin hazırlığı sürecinin önemli bir parçasıdır.

Zemin kaplamalarınız için düzgün bir alt zemin yaratmak adına esnek, farklı yüzeylerle beraber kullanılabilen ve hızlı kürlenen bir çözüme ihtiyacınız vardır.

Pürüzsüz ve sağlam bitişli bir zemin için yüksek kaliteli kendiliğinden yayılan zemin kaplaması mutlak bir gerekliliktir.

Yenilikçi, kendiliğinden yayılan kaplamalarımız yüklenicilerin zaman ve paradan tasarruf etmesi için tasarlanmıştır.

Uzin ürünleri düşük toz, az koku ve iki saate kadar inebilen kuruma süresi gibi avantajlarıyla zemin hazırlığı ihtiyaçlarınız için akıllı çözümlerdir.

Forbo yer döşemesi, geniş vinil zemin yelpazesinde rahatlığı çağdaş tasarımla birleştiren dünya çapında bir markadır. Aslında, o kadar çok tasarım ve renge sahipler ki, en büyük zorluk eviniz veya ofisiniz için pek çok seçenek arasından bir Forbo vinil zemin seçmek olabilir. Forbo'in yer karolarının çoğu, daha da fazla tasarruf sağlayan temizleme fiyatları altında mevcut olduğundan tüm bu seçenekler, istisnai bir değerde en kaliteli vinil levha döşemeyi içerir.

Neden Forbo'i seçmelisiniz?

Çoğu üretici, birini diğeri için feda edecek veya aralarında bir yere girmeye çalışmakta başarısız olacaktır, ancak bu her zaman böyle olmak zorunda değildir.

Forbo'in vinil döşemesi dayanıklıdır ve bakımı kolaydır, ancak aynı zamanda bir ton modern renk ve tasarımla gelir.

Bu güzel tasarımlar ve stiller, dekorunuza ve bütçenize uygun olacaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Karo halı nedir?

Uygulaması son derece basit olmasının yanı sıra herhangi bir deformasyon sonucu tadilat ve revize edilmesi son derece kolaydır. Çok fazla desen ve renk seçeneğine sahip olmaları, başlıca tercih edilme sebepleri arasında gelmektedir. buna ek olarak uygulama yapılan alan için tasarım odaklı bir zemin sunmasının ve zengin bir görünüm katması karo halı tercihine ek bir sebeptir.

Karo halı; kare, dikdörtgen ebatlı halı parçalarında oluşan parça halılardır. 48×48, 50×50, 60×60,100×100, 50×25, 100×25 cm vb birçok ölçüde üretimi yapılan, özellikle ticari alanlarda kullanılan ticari tip halılardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Karo halı nedir?

Uygulaması son derece basit olmasının yanı sıra herhangi bir deformasyon sonucu tadilat ve revize edilmesi son derece kolaydır. Çok fazla desen ve renk seçeneğine sahip olmaları, başlıca tercih edilme sebepleri arasında gelmektedir. buna ek olarak uygulama yapılan alan için tasarım odaklı bir zemin sunmasının ve zengin bir görünüm katması karo halı tercihine ek bir sebeptir.

Karo halı; kare, dikdörtgen ebatlı halı parçalarında oluşan parça halılardır. 48×48, 50×50, 60×60,100×100, 50×25, 100×25 cm vb birçok ölçüde üretimi yapılan, özellikle ticari alanlarda kullanılan ticari tip halılardır.

 Genellikle ülkemizde Avrupa standartı olan 50 x 50cm boyutlarındaki ürünler kullanılır. Ancak boyutları 61 x 61 cm olan bazı Amerikan halılarını da görmek mümkündür. Karo Halı boyutsal olarak geniş bir ölçü yelpazesine sahip olsa da çoğunlukla kolay sökülüp takılabilen modüler halıları ifade eder.

Boyutları dikdörtgen şeklinde olan ( 100 x 25 cm vb ) halılar da karo halı kavramının içinde yer alırlar. Bunları ayırt etmek için Plank Halı denir. İpliklerin dokuma ve kesim tarzına göre bukle, velür ve tüfte gibi çeşitleri vardır.

Hayır, zemine sadece kaymayı önlemek için anti slip sürülür (post-it gibi) . İstenildiği zaman kaldırılabilir.

İplik PP ise (polypropleyn) maalesef ezilir ve tekrar eski hav yüksekliğine gelmez . İplik PA ise bizim hafızalı iplik dediğimiz (yani poly viny clorur) ezilmez . Üstüne statik yük geldiğinde ve bir zaman sonra kaldırıldığında izler görünür ancak fırçalandığında 24-48 saat arasında kendi hav yüksekliğine ulaşır .

 

3lü paspas sistemi kullanıldığında ömrü 10 yıldır.

Yüksek oranda geri dönüştürülmüş ham madde kullanımı ile diğer zemin kaplamalarına oranla çok daha çevrecidirler. Montajı hızlı ve kolaydır.

Karo halılar ortamın akustiği ve ses yalıtımını iyileştirme konusunda diğer zemin kaplamalarına göre büyük bir üstünlüğe sahiptir.

Sayısız renk ve desen seçenekleri ile mimarın dizayn konusundaki ihtiyaçlarına fazlası ile cevap verirler. Tozları hapsederek ortamda serbestçe dolaşmalarını önlerler ve böylece diğer zemin kaplama malzemelerine göre daha iyi bir hava kalitesi sunarlar. Anti bakteriyel ve Anti allerjik özellikli olanları vardır. Son derece estetik ve sıcak bir ortam yaratırlar.

Anti statik özellikleri sayesinde üzerlerinde statik elektrik barındırmazlar. Bu sayede sağlıklı bir çalışma ortamı sunarlar.

Yani bitki özlü talaşlı bir malzeme, altın sarısına benzer. Bu malzeme halının üstüne yayılır. Fırçalı makineler ile üstünden geçildiğinde sarı toz siyah olarak çıkar. Kalan partiküller normal elektrik süpürgesi ile alınır. Standart bukle halılar kuru sistem temizlenir.

Bu şekilde halının temizlenmesi ile birlikte ipliklerde eski hav yüksekliğine gelir. Kuru sistem olduğu için üzerine hemen basılabilir .

Islak temizleme önerilmez zira ıslatıldığında kir tabana atılır, kuruyunca kir kusar. Ayrıca nemli kalacağı için bakteri oluşur.

Ancak flotex ürünümüz su ile temizlenir, ki piyasadaki tek ıslak temizlenen üründür . dökülen malzemeyi içine alamaz.

Kir ve leke bir spatül yardımı ile kaba hali alındıktan sonra su ve sabunla fırçalanarak leke geri alınabilir .

Karo Halılar bakımı düzgün yapıldığında uzun yıllar kullanılır. Bütün bu avantajlarından dolayı özellikle ofislerde, otellerde, konferans salonlarında, sinemalarda ve kamu binalarında sıklıkla tercih edilir.

Kolayca sökülüp takılabilirler. Yükseltilmiş Döşeme üzeri uygulama ise, aşağıda bulunan tesisata kolayca ulaşılabilir. Karo halılar aynı zamanda yüksek akustik performansa sahiptirler.