WhatsApp
Telefon
  • Bağlar Çeşme Cad. & 1218. Sk. No: 4 Esenyurt - İstanbul
Lvt Zemin Kaplama | lvt تغطية الأرضيات lvt تغطية الأرضيات | Lvt Flooring
15 Ekim 2021, 17:46

Lvt Zemin Kaplama | lvt تغطية الأرضيات lvt تغطية الأرضيات | Lvt Flooring

LVT ZEMİN KAPLAMA / lvt تغطية الأرضيات lvt تغطية الأرضيات

LVT Döşeme Nedir?
LVT döşeme, (lüks vinil karo) , bir döşeme ürününün olması gereken her şeyin ideal kombinasyonudur - zarif bir şekilde tasarlanmış, son derece dayanıklı ve bakımı kolay. LVT ile, doğal malzemelerin görünümünü orijinal olarak yansıtabilirsiniz, ancak ticari ortamlara dayanacak şekilde üretilmiş bir ürünle.

LVT, endüstriyel kullanım için yüksek kaliteli tasarımdan ödün vermemek anlamına gelir.

Lvt zemin kaplama LVT zemin kaplama, vinil zemin kaplamanın kısa ismidir ve temel olarak Lvt zeminler kategorisindedir. ...

LVT zemin kaplama ile gerçeğinden ayrıt edilemeyecek kadar iyi görünen ayrıca uzun ömürlü, mukavemetli ve doğal zeminlere göre çok daha ekonomik bir zemin uygulamasıdır.

LVT Döşemenin Faydaları - Güzel Tasarımlı Döşeme
LVT, otantik damarlı damarlardan parlak renklere kadar değişen seçeneklerle farklı tasarımlarda gelir.

Eşsiz Dayanıklılık
Eşsiz üretim yöntemimiz, LVT zemin kaplamamıza tüm ayarlar için eşsiz bir dayanıklılık seviyesi sağlar.

Doku Zemin:  Ürünlerimize Buradan ulaşabilirsiniz

   

Sürdürülebilir
LVT zemin kaplaması yalnızca uzun yıllar dayanacak şekilde inşa edilmekle kalmaz, aynı zamanda WELL ve LEED sertifika standartlarını karşılar ve ftalat içermeyen plastikleştiricilerle üretilir.

Bakım onarım - Bakımı kolay
Çoğu vinil döşeme türü için basit bir iki kova temizleme sistemi yapacaktır. LVT ayrıca doğal olarak leke ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Güç ve Tarz için Üretildi
LVT'de doğal malzemelerin dayanıklılığını ve özgün görünümünü oluşturmak için son derece teknik ve titiz bir süreç gereklidir. Parterre'de LVT'mizin tamamını sıcak pres yöntemini kullanarak üretiyoruz . Bu ısıyla aşılanmış uygulamalı yapı, her bir vinil katmanını birbirine kaynaştıran bir pişirme işlemini içerir. Bu işçilik seviyesi, mevcut en güçlü, en net ve en kaliteli LVT'nin oluşturulmasına yardımcı olur.

Aşağı Yapıştır
LVT'miz, maksimum netlik ve kalite sağlamak için birden çok katmandan oluşur.

SIRTLAMA : Daha güçlü bir kilitleme sistemi oluşturmak için üst üste istiflenmiş ve ayrı ayrı döndürülmüş üç katman. Daha sonra, tabanı oluşturmak için sıcak pres yöntemi kullanılarak birleştirilir.

BASKI TASARIM KATMANI : Otantik fotoğraf filmi tasarımı, her bir döşeme ve döşemede hem çarpıcı derecede canlı hem de dokulu bir tasarım yaratır.

AŞINMA KATMANI : Maksimum dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sağlamak için tüm LVT zemin kaplamaları, zeminin tasarım bütünlüğünü korumak için yüzeyinde bir aşınma tabakasına sahiptir.

Lvt Zemin Kaplama - Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Lvt Zemin Kaplama İstanbul - Lvt Zemin Kaplama Metrekare Fiyatı - Antistatik Lvt Zemin Kaplama Poz No - Antistatik Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Lvt Yer Döşemesi Yapıştırıcısı - Lvt Yer Döşemesi Fiyatı - Lvt Zemin Cilası - Lvt Zemin Kaplamaları - Esd Zemin Kaplama Fiyatı - Esd Zemin Kaplama Ankara - Esd Zemin - Esd Yer Kaplaması - Tarkett Aspen Depo - Tarkett Prima Plus - Tarkett Katalog - Tarkett Fiyat - Tarkett Döşeme - Tarkett Bayi - Gerlor Lvt - Gerflor Fiyat Listesi - Gerflor Bayi - Gerflor Homojen - Gerflor Anti Statik Vinil - Gerflor Ambiyans Ultra - Lvt-Esaslı-Yer-Döşeme - Lvt Zemin Kaplama - Karo-Antistatik-Lvt-Zemin-Kaplama-960×427 - Lvt Yer Döşeme - Gerflor Türkiye - Fitness Salonu Zemin Kaplama - Eylence Merkezi Zemin Kaplama - Gerflor Vinil - Gerflor Fiyat - Gerflor Fiyat -Tarkett Fiyat - Homojen Lvt Zemin Kaplama - Linolyum Lvt Zemin Kaplama - Okul Lvt Zemin Kaplama - Lvt Zemin Kaplama Fiyat - Lvt Zemin Kaplama İstanbul - Lvt Zemin Kaplama Tarkett - Lvt Zemin Kaplama - Lvt Zemin - Tarkett Fiyat -Tarkett Homojen Vinil -Tarkett Lvt Fiyat - Tarkett Lvt Fiyat - Tarkett Zemin Kaplama - Tarkett - Vinil Zemin Kaplama - Zemin Kaplama

Fiyat bakımından Heterojen Lvt Kaplama ürünün den daha yüksek fiyata sahip olan bu ürün daha çok hastaneler ve okullar gibi yoğun insan trafiğine maruz kalan zeminler de kullanılmaktadır. Arnavutköy Tarkett Lvt Zemin Kaplama - Ataşehir Tarkett Lvt Akustik Zemin Kaplama - Avcılar Yumuşak Tarkett Standard Plus 2 MM Tarkett Toro Sc Esd Lvt Zemin Kaplama - Bağcılar Plastik Zemin Kaplama - Bahçelievler Tarkett Contract Plus Lvt Akustik Zemin Kaplama - Bakırköy Tarkett Lvt Zemin Kaplama - Başakşehir Tarkett Lvt Zemin Kaplama - Bayrampaşa Tarkett Lvt Zemin Kaplama - Beşiktaş Tarkett Acczent Excellence 70 Ruby Lvt Zemin Kaplama - Beykoz Tarkett Primo T Premium Lvt Zemin Kaplama - Beylikdüzü Tarkett Lvt Zemin Kaplama - Beyoğlu Tarkett Lvt Zemin Kaplama - Boğazköy Tarkett Lvt Zemin Kaplama Malzemeleri - Büyükçekmece Tarkett Acczent Classic 40, Acczent Evolution Lvt Zemin Kaplama - Çatalca Tarkett Lvt Zemin Kaplama - Çekmeköy Heterojen Tarkett Acczent Excellence 70 Topaz Lvt Zemin Kaplama - Esenler Heterojen Tarkett Lvt Zemin Kaplama - Esenyurt Heterojen Tarkett Lvt Zemin Kaplama - Eyüp Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları - Fatih Antistatik Tarkett Acczent Excellence 70 Silver Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Gaziosmanpaşa Tarkett Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Güngören Tarkett Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Kadıköy Heterojen Tarkett Acczent Essential 55 Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Kağıthane Heterojen Tarkett iQ Granit Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Kartal Homojen iQ Natural Tarkett Acczent Excellence 70 Planet Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Kurtköy Homojen Tarkett iQ Optima Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Küçükçekmece Homojen Tarkett iQ Eminent Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Maltepe Homojen Tarkett iQ Megalit Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Mecidiyeköy Antibakteriyel Tarkett Acczent Excellence 70 Opal Lvt Zemin Kaplama Fiyatları - Pendik Lvt Acczent Unik Yer Döşemesi Fiyatları - Sancaktepe Lvt Yer Döşemesi Malzemeleri - Sarıyer Kauçuk Tarkett Vylon Plus Lvt Yer Döşemesi Malzemeleri - Silivri Tarkett Eclipse T Premium Lvt Yer Döşemesi Malzemeleri - Sultanbeyli Epoksi Zemin Kaplama Malzemeleri - Sultangazi Antistatik Zemin Kaplama Fiyatları - Şile Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları - Şişli Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri - Tuzla Acczent Excellence 80 Lvt Zemin Kaplama Çeşitleri - Ümraniye Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri - Üsküdar Epoksi Boya Kaplama Çeşitleri - Zeytinburnu Lvt Zemin Kaplama Çeşitleri - Çorlu Lvt Zemin Kaplaması - Çerkezköy Lvt Zemin Kaplamasiparis-ver-link-min

Tarkett Linolyum Aspen Lvt Zemin Kaplamaları, Tarkett Kondaktif Lvt Lvt Zemin Kaplama, Tarkett Conductive Antibakteriyel Zemin Kaplamaları, Aspen vinil Kaplama Fiyatları, Tarkett Yoğun Trafik Lvt Yer Döşemesi, 25.116/a11 Lvt Esaslı Yer Kaplama Malzemeleri, Akustik Zemin Kaplaması, Anaokulu Yer Kaplamaları, Kreş Lvt Zemin Kaplama, 25.116/a5 25.116/a10 Hastanelerde Döşenen Lvt Zemin Kaplama, Zemin Kaplama Çeşitleri, Linolyum Zemin Kaplama Fiyatları, Muşamba Lvt Zemin Kaplama, Marley Lvt Zemin Kaplama, Mineflo Yer Kaplamaları, Mineflo Çeşitleri, Mineflo Fiyatları, Marley Yer Kaplamaları, Mineflo Lvt Yer Döşemesi, Fabrika Zemini Kaplaması, Ofis Lvt Zemin Kaplama, Ev Zemin Kaplamaları, Tekzen Yer Kaplamaları, Koçtaş Lvt Zemin Kaplama, Marley muşamba Fiyatları, Lvt Taban Kaplamaları, Seerfloor Yer Döşemesi, Serflor Muşamba Fiyatları, Serfloor Yer Döşeme Malzemeleri, Lvt Merdiven Kaplama Fiyatları, Target Dizayn Serisi, Puzzlee Lvt Yer döşemeler, Trafik Desenli Lvt Zemin Kaplama, Karo Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları, Tarkett Toro Sc Esd Lvt Yer Kaplama, Beefloor Lvt Zemin Döşemesi, Beefloor Lvt, Pivisi Kaplama FiyatlarıHeterojen Yer Kaplama Malzemesi HOMOJEN VİNİL KAPLAMA

Hizmet verdiğimiz diğer bölgeler

İstanbul Lvt Zemin Kaplama

Adalar Lvt Zemin Kaplama
Arnavutköy Lvt Zemin Kaplama
Ataşehir Lvt Zemin Kaplama
Avcılar Lvt Zemin Kaplama
Bağcılar Lvt Zemin Kaplama
Bahçelievler Lvt Zemin Kaplama
Bakırköy Lvt Zemin Kaplama
Başakşehir Lvt Zemin Kaplama
Bayrampaşa Lvt Zemin Kaplama
Beşiktaş Lvt Zemin Kaplama
Beykoz Lvt Zemin Kaplama
Beylikdüzü Lvt Zemin Kaplama
Beyoğlu Lvt Zemin Kaplama
Büyükçekmece Lvt Zemin Kaplama
Çatalca Lvt Zemin Kaplama
Çekmeköy Lvt Zemin Kaplama
Esenler Lvt Zemin Kaplama
Esenyurt Lvt Zemin Kaplama
Eyüpsultan Lvt Zemin Kaplama
Fatih Lvt Zemin Kaplama
Gaziosmanpaşa Lvt Zemin Kaplama
Güngören Lvt Zemin Kaplama
Kadıköy Lvt Zemin Kaplama
Kağıthane Lvt Zemin Kaplama
Kartal Lvt Zemin Kaplama
Küçükçekmece Lvt Zemin Kaplama
Maltepe Lvt Zemin Kaplama
Pendik Lvt Zemin Kaplama
Sancaktepe Lvt Zemin Kaplama
Sarıyer Lvt Zemin Kaplama
Silivri Lvt Zemin Kaplama
Sultanbeyli Lvt Zemin Kaplama
Sultangazi Lvt Zemin Kaplama
Şile Lvt Zemin Kaplama
Şişli Lvt Zemin Kaplama
Tuzla Lvt Zemin Kaplama
Ümraniye Lvt Zemin Kaplama
Üsküdar Lvt Zemin Kaplama
Zeytinburnu Lvt Zemin Kaplama

Sosyal Medya :
Pvc Zemin Kaplama | PVC Floor Covering | أغطية الأرضيات البلاستيكية
15 Ekim 2021, 15:36
ÖNCEKİ
Mescid halıları | Cami Halısı | Cami Halı Modelleri | Karo Halı | Duvardan Duvara
04 Eylül 2022, 13:50
SONRAKİ